Субота, 12.07.2025, 12:31
Мій сайт
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [12]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Історичний кабінет

Кабінет – це навчальний підрозділ середнього загальноосвітнього навчального закладу, оснащений наочними посібниками, навчальним обладнанням, меблями і пристроями, що стосуються предмета історія. У ньому проводяться уроки, позакласні заняття, виховна робота з учнями, систематичне підвищення наукової, педагогічної, психологічної та методичної кваліфікації вчителя. Кабінет є просторим, комфортним для учнів і вчителя.

     Навчально – пізнавальна робота з предмета здійснюється  за допомогою комплексного використання технічних засобів навчання, організації роботи з підручниками, атласами, історичними джерелами.

     Вся робота історичного кабінету проводиться в тісному зв’язку з іншими навчальними кабінетами і сприяє реалізації науково – методичної роботи школи.

     План роботи кабінету історії передбачає:

  • поповнення кабінету наочними посібниками;
  • раціональне використання наявного в кабінеті обладнання;
  • проведення заходів, спрямованих на підвищення знань учнів з предмета;
  • організацію позаурочної роботи ( гуртків, участь у проведенні тематичних вечорів, шкільних олімпіад з історії та правознавства);
  • організацію навчально – методичної роботи вчителя у кабінеті, підвищення його фахового рівня шляхом самоосвіти, вивчення і запровадження передового педагогічного досвіду.

     Кабінет історії відповідає санітарно – гігієнічним вимогам: є просторим, теплим, затишним, добре провітрюваним. Розміщений на другому поверсі навчального закладу.

     Меблі, якими обладнаний кабінет – це фабричний комплект, який включає в себе набір учнівських столів та стільців, а також стінну нішу, розраховану на зберігання необхідного методичного забезпечення.

     Поряд з класною дошкою розміщено настінну політичну карту світу. Навчально – методичне забезпечення складається з навчальних програм, підручників, навчальних та методичних посібників з предмета. У кабінеті створено тематичну картотеку дидактичних та навчально – методичних матеріалів, навчально – наочних посібників, навчального обладнання.

     Додатково кабінет може бути оснащений підручниками та навчальними посібниками для кожного учня, фаховими журналами, бібліотечкою суспільно – політичної, науково – популярної, довідково – інформаційної літератури, матеріалами перспективного педагогічного досвіду, розробками відкритих уроків та виховних заходів, краєзнавчими матеріалами.

     Кабінет забезпечений аптечкою з набором медикаментів для надання першої медичної допомоги. Також забезпечений настінним термометром.

     Для оформлення використовуються навчально – методичні експозиції змінного та постійного характеру. До постійних експозицій належать державна символіка, портрети видатних учених, політична карта світу, політико – адміністративна карта України, фізична карта України.

     До експозиції змінного характеру належать виставка кращих робіт учнів, матеріали до теми наступних уроків, орієнтовні завдання тематичного оцінювання, державної атестації, висвітлення поточних подій у нашої країні та за її межами, матеріали краєзнавчого характеру, результати учнівських олімпіад, конкурсів. Матеріали експозицій оновлюються при переході до вивчення нової теми.

Категорія: Мої статті | Додав: Таня (25.05.2014)
Переглядів: 980 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 1
1 Таня  
0
Кабінет постійно поповнюється наочними посібниками.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2025
Створити безкоштовний сайт на uCoz